Ząbki

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miasta

 

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie można ze spokojem wywalić większą ilość odpadów zielonych, to zapraszamy do nas, a my Wam bardzo chętnie podpowiemy. Jesteśmy firmą, która już od dłuższego czasu znajduje się na rynku i oferuje Wam przywóz odpowiednich kontenerów do wywozu odpadów zielonych. W takich pojemnych kontenerach, których objętość jest większa niż 3m3 mogą znaleźć się tylko i wyłącznie odpady zielone. Pamiętajmy, że istnieją obecnie takie przepisy, które nakazują nam segregowanie wszystkich śmieci.

Ząbki – to do Was skierowana jest nasza oferta w bardzo konkurencyjnych cenach. Do tego możecie być pewni, że jesteśmy terminową i solidną firmą, dzięki czemu na czas otrzymacie od nas potrzebne pojemniki. Dzięki specjalnym samochodom ten duży pojemnik zostanie podstawiony na Waszą nieruchomość. My również z tego samego miejsca go odbierzemy, abyście Wy nie musieli się niczym martwić. Zapraszamy do kontaktu z naszą ekipą celem ustalenia terminu odbioru odpadów z waszej posesji.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość