Sulejówek

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miasta Sulejówek

 

Prowadzisz mały sad na terenie Sulejówka? Masz ogród, w którym regularnie kosisz trawę i przycinasz gałęzie? Jeśli samodzielna segregacja, a następnie utylizacja odpadów zielonych to dla Ciebie duży problem, zleć wykonanie tego zadania firmie dysponującej odpowiednim sprzętem. W ten sposób zgodnie z prawem pozbędziesz się zalegających liści, krzaków, krzewów czy owoców i warzyw z wyjątkiem cytrusów. Sulejówek to tylko jedna z wielu miejscowości w okolicach Warszawy, w której mamy stałych klientów doceniających naszą solidność i terminowość w zakresie wywozu odpadów zielonych. Przyjmujemy nie tylko zlecenia jednorazowe, ale również stałe.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt i kontenery o różnych rozmiarach, więc odbieramy zarówno małe, jak i duże ilości odpadów. W zależności od potrzeb klienta przyjeżdżamy po pojemnik popołudniu tego samego dnia lub wynajmujemy go na dłuższy czas. Zlecając nam wywóz trawy, liści, łodyg czy chwastów, możesz liczyć na przystępne ceny.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość