Pruszków

 Wywóz odpadów zielonych na terenie Pruszkowa

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeżeli macie do wywiezienia odpady zielone. Mieszkańcy miasta Pruszków oraz okolic zawsze mogą do nas dzwonić, a my zaproponujemy im najlepsze warunki, dzięki czemu w szybki sposób będziecie mogli pozbyć się wszystkich odpadów zielonych ze swoich posesji. Działamy bardzo szybko i profesjonalnie.

Wystarczy, że do nas zadzwonicie, a bardzo pojemny kontener na odpady zielone jesteśmy w stanie podstawić w tym samym dniu. Wszystko zależy od Was i od Waszych potrzeb. Możemy umówić się również w ten sposób, że dany kontener przywieziemy do Was w innym, wyznaczonym przez Was dniu, jeżeli tak Wa będzie wygodniej. Jesteśmy pewni, że ceny jakie proponujemy naszym klientom są naprawdę niskie, dzięki czemu wiele osób jest chętnych na skorzystanie z naszych usług. Pruszków – zawsze przywozimy do Was kontenery czyste na odpowiednie odpady zielone. Nie tylko je do Was przywieziemy, ale również je odbierzemy.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość