Otwock

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miasta Otwock oraz okolice

 

Odpady zielone są to wszelkie odpady komunalne pochodzenia naturalnego, na które mogą składać się trawy, liście, gałęzie, a także inne elementy przyrody. Obecnie większość z nas zapomina jak ważnym aspektem ludzkiego życia jest dbanie o środowisko. Firma specjalizująca się wywozem odpadów zielonych w miejscowości Otwock zadba o to, aby twoje miejsce zamieszkania stało się odtąd przyjazne środowisku.

W swojej ofercie przedstawiamy kontener na odpady zielone, który jest praktycznym rozwiązaniem dla klientów zajmujących się szeroko rozumianą pracą w ogrodzie. Jego pojemność i wysokość jest odpowiednia do pomieszczenia odpadów przekraczających nawet 3 metry sześcienne. Dla mniej wymagających ogrodników zalecane są worki big bag z charakterystycznym oznaczeniem danego rodzaju segregowanych przez nas śmieci.

Skorzystaj z wywozu odpadów zielonych z Otwocka i zadbaj o swoje otoczenie już teraz. Zadzwoń do nas i umów się z naszym pracownikiem w pasującym ci terminie na odbiór odpadów zielonych. Przyjedziemy, podstawimy kontener, a następnie zabierzemy go. Pozbędziesz się odpadów zielonych ze swojej posesji.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość