Nowy Dwór Mazowiecki

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miasta

 

Zajmujemy się wywożeniem odpadów zielonych na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki, które mieści się w województwie mazowieckim. W ramach realizowanej przez nas usługi zajmujemy się wywozem następujących odpadów zielonych: krzewów, drzew, liści, krzaków, gałęzi, trawy, chwastów, łodyg, trocin, a także odpadków kuchennych. Kategoria odpadów, której wywożeniem się zajmujemy, podlega segregacji i nie wolno wrzucać ich do pojemników przeznaczonych do przechowywania innego rodzaju śmieci. Odpady przeznaczone do utylizacji podlegają kompostowaniu, przez co powracają do środowiska naturalnego jako pożyteczny nawóz.

Wywóz odbywa się dzięki podstawieniu pod miejsce zlecenia stosownego, do prognozowanej ilości odpadów, kontenera. Po jego zapełnieniu zawartość zabierana jest z miejsca zlecenia i poddawana utylizacji. Inną opcją jest zamówienie worków big bag, które są optymalną wersją dla mniejszych prac porządkowych albo samodzielne zebranie odpadów przez pracowników firmy.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość