Nieporęt

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miejscowości Nieporęt oraz okolicznych mniejszych miejscowości. Zapytaj pracownika o szczegóły.

 

Swoje usługi wykonujemy m.in. na terenie miasta Nieporęt. Oferujemy wam nasze kontenery do odpadów zielonych, które zawsze na czas przywozimy we wskazane miejsce przez naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z porady naszych pracowników, którzy również podpowiedzą Wam, gdzie ustawić taki kontener, aby mogło Wam się naprawdę wygodnie sprzątać.  Odpady zielone to wszelkiego rodzaju skoszone trawy, gałęzie, liście, krzewy czy kuchenne obierki (jednak nie dotyczy to odpadów pochodzenia zwierzęcego). Zapytaj nas o to, czy wywieziemy te konkretne odpady, które zalegają u ciebie na podwórku.

Firma posiada pojemniki o pojemności 6,5-7m3, 4-5m3, ok.10m3, 14m3. Najbardziej optymalnym pojemnikiem, który bardzo często zamawiany jest przez naszych klientów jest ten, którego pojemność nie przekracza 7m3. Służy on do obsługi pojedynczych posesji, gdzie wykonuje się duże lub średnie prace ogrodowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszym pracowniiem, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i powiedzą w jakiej cenie są poszczególne pojemniki. Ustalimy termin odbioru odpadów zielonych z twojej posesji. Przyjeżdżamy zawsze na czas, działamy terminowo i profesjonalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami co do wywozu takich odpadów ekologicznych.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość