Mińsk Mazowiecki

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miasta

 

Planujecie porządki na działce i spodziewacie się, że będziecie mieli pełno trawy, liści, krzewów, gałęzi do wyrzucenia na śmietnik? Jeżeli tak jest, to koniecznie musicie zamówić sobie odpowiednio pojemny kontener zielony, dzięki czemu wszystko będzie Wam o wiele łatwiej wywalić i nie będziecie musieli martwić się o jego wywiezienie.

Jesteśmy firmą działającą na terenie Mińska Mazowieckiego, która jest w stanie w szybkim czasie przywieźć do Was taki kontener, gdzie mogą znajdować się tylko odpady zielone. Możecie również wrzucać do niego łodygi, chwasty, drobne pędy – wszystko co ulega biodegradacji i znajduje się pod kodem 20 w katalogu. Razem zadbajmy o środowisko i starajmy się nie mieszać śmieci, jakie wrzucacie do naszych kontenerów. Takie pojemniki doskonale sprawdzają się przy mniejszych i większych pracach ogrodowych, jakie na pewno robicie na swoich działkach. Pozwólcie sobie na pomoc w takich pracach, dzięki czemu wszystko będzie Wam raźniej szło.

Zadzwoń do nas i ustal z naszym pracownikiem termin i miejsce dostarczenia i odbioru kontenerów na odpady zielone.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość