Magdalenka

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miastaMagdalenka

 

Połamane gałęzie, trawa, liście, chwasty czy krzaki jako odpady zielone łatwo jest zagospodarować we własnym ogrodzie lub na działce. Jednak nie każdy ma tyle czas lub chęci, aby samodzielnie zajmować się ich segregacją. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak przekazanie tego zadania innej osobie lub firmie. Jeśli mieszkasz w Magdalence lub innym mieście w okolicach Warszawy i problem narastającej ilości odpadów ogrodowych nie jest Ci obcy, nasza firma służy pomocą.

Działając w branży od wielu lat, mamy wiedzę, doświadczenie i niezbędny sprzęt, które pozwalają nam świadczyć usługi wywozu odpadów zielonych na najwyższym poziomie. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami i kontenerami o zróżnicowanych rozmiarach, które pomieszczą każdą ilość tego rodzaju śmieci. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych z takich miast jak Magdalenka, ale nie tylko. Gwarantujemy indywidualne podejście, terminowość i atrakcyjną ofertę cenową.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość