Łazy

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miasta Łazy oraz okolic

 

Odpady zielone są efektem ubocznym pochodzącym z prac ogrodowych, takich jak pielęgnacja lub usuwanie drzewek, krzewów, liści, kwiatów, trawy, chwastów i tym podobnych. Zaliczają się do nich także trociny, warzywa, owoce lub odpady kuchenne takie jak obierki. Odpady te podlegają segregacji i nie mogą być wyrzucane z innymi materiałami. Wywóz opadów zielonych za pośrednictwem firmy pozwala na pozbycie się ich z posesji, mając pewność, że zostaną odpowiednio zutylizowane. Zazwyczaj trafiają na kompost, dzięki czemu zostają przekształcone w naturalny nawóz, przynosząc korzyść środowisku.

Oferowane usługi

Wywóz odpadów zielonych w miejscowości Łazy może odbywać się na kilka sposobów. W przypadku dużych prac ogrodowych, gdy mamy do czynienia z koniecznością pozbycia się większej ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kontenera. Mają pojemność od 5m2 wzwyż i są dowożone na miejsce szybko i sprawnie, w terminie wybranym przez klienta. Innym rozwiązaniem, najlepszym w przypadku gdy odpady nie przekraczają 3m2, są worki big bag.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość