Brwinów

 Wywóz odpadów zielonych Brwinów i okolice – oferujemy wywóz trawy, liści, gałęzi i inne. Podstawiamy kontenery lub worki big bag.

 

Zielone odpady, które są biodegradowalne powinny być wywożone w specjalnych pojemnikach lub kontenerach. Na co dzień takie małe pojemniki każdy z nas powinien mieć na swojej posesji. Jeżeli jednak planujecie większe prace ogrodowe, to polecamy Wam zamówienie specjalnych, większych kontenerów do wywozu takich odpadów zielonych.

Jest nam bardzo miło, że możemy Wam zaoferować swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy w stanie dowieźć Wam taki kontener nawet w ciągu kilku godzin na teren miasta Brwinów, jeżeli zadzwonicie do nas z samego rana. Tylko dajcie nam znać, a my przywieziemy do Was czysty, pojemny kontener, gdzie ze spokojem będziecie mogli wrzucić wszystkie odpady zielone.

Pamiętajcie jednak o tym, żeby stosować zasadę segregacji. W takich kontenerach mogą znaleźć się tylko i wyłącznie odpady zielone (i to nie wszystkie, zapytaj nas czy przyjmiemy poszczególne odpady), które odstawimy w specjalne miejsce. My kontener do Was przywieziemy i jak tylko go zapełnicie, to bardzo chętnie go od Was odbierzemy.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość