Błonie

 Wywóz odpadów zielonych na terenie miasta

 

Swoje usługi wykonujemy m.in. na terenie miasta Błonie. Polecamy Wam nasze kontenery do odpadów zielonych, które zawsze na czas przywozimy we wskazane miejsce przez naszych klientów. Zachęcamy do skorzystania z porady naszych pracowników, którzy również podpowiedzą Wam, gdzie ustawić taki kontener, aby mogło Wam się naprawdę wygodnie sprzątać. Dzięki temu nie będziecie musieli nigdzie daleko spacerować ze śmieciami.

Posiadamy pojemniki o pojemności 6,5-7m3, 4-5m3, ok.10m3, 14m3. Najbardziej optymalnym pojemnikiem, który bardzo często zamawiany jest przez naszych klientów jest ten, którego pojemność nie przekracza 7m3. Służy on do obsługi pojedynczych posesji, gdzie wykonuje się duże lub średnie prace ogrodowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i powiedzą w jakiej cenie są poszczególne pojemniki. Wszystkie nasze kontenery po odbiorze od klientów z nieczystościami zawsze są bardzo dokładnie myte i czyszczone.

Co zabieramy?

Zajmujemy się wywozem: liści, trawy, krzaków, krzewów, kwiatów, gałęzy, drzewek, łodyg, trocin, owoców i warzyw (bez cytrusów), resztki (obierki, bez odpadów pochodzenia zwierzęcego).

Gdzie działamy?

Swoje usługi wywozu odpadów zielonych wykonujemy w następujących miejscowościach: Warszawa, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Tłuszcz, Ząbki, Marki, Wołomin, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Nieporęt, Łazy, Magdalenka, Piaseczno, Konstancin, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki, Józefów, Otwock, Jabłonna, Łomianki, Sulejówek oraz mniejsze okoliczne miejscowości.

Szybki kontakt

Skontaktuj się z naszą firmą

+48 500 000 000

zadzwoń do nas

kontakt@wywozzielonych.pl

wyślij do nas wiadomość